Xfer - velkoobchod s oblečením a textilem

Sháníte velkoobchod s textilem, který má trička, mikiny, bundy nebo pracovní oblečení ušité opravdu z kvalitních materiálů? Podívejte se do našich katalogů a vyberte si z široké nabídky produktů.

Hledáte oblečení pro své zaměstnance, známé, rodinu či obchodní partnery? Pak jste na správném místě. Nabízíme široký výběr oděvů, od triček s logem nebo výšivkou až po zakázkovou výrobu textilu na míru. Už jsme uspokojili mnoho spokojených zákazníků.

Nejsme obyčejný velkoobchod s textilem, umíme mnohem vice než jen prodávat oblečení. V naší nabídce naleznete i tyto služby:

  • Potisk a výšivka
  • Výroba textilu na zakázku
  • Doprava na vámi určené místo

Potisk a výšivka

Potřebujete na vybraný kus oblečení natisknout vaše logo, nebo jiný grafický design? Rádi pro vás vyrobíme textil s potiskem od A do Z. Poradíme si s grafickými podklady v křivkách, nebo je za vás vyrobíme a následně na vybraný textil natiskneme. Vybírat můžete mezi těmito typy potisku:

  • Sítotisk
  • Digitální potisk
  • Nažehlování

Všechny potisky mají vysokou kvalitu a nehrozí jejich zničení hned po prvním vyprání. 

Zakázková výroba

Zakázková výroba je nadstandardní služba, kterou nabízíme pro své velkoobchodní partnery.

V případě, že máte specifické požadavky mimo rámec standardních produktů katalogového typu, máme pro vás řešení, které splní i ty nejvyšší nároky.

Požadavky řešíme individuálně, kdy na základě volby materiálu, typu úpletu, střihu, barvy či barevných kombinací, připravíme cenovou nabídku s termínem dodání. Než přistoupíme k vlastní výrobě, předložíme vám prototyp – přesný vzorek objednaného zakázkového výrobku – který teprve po schválení může vstoupit do výrobního procesu.

Je samozřejmostí, že tyto zakázkové produkty mohou nést vaší obchodní značku na textilní etiketě jak tkané, tak potištěné.

Jsme připraveni osobně konzultovat specifika vašich potřeb a udělat maximum pro naplnění všech představ.

Doprava

Součástí servisu velkoobchodu s textilem a oblečením, který poskytujeme našim klientům, je zajištění dopravy.

Objednané zboží dopravíme na vámi určené místo. Bližší informace viz Všeobecné obchodní podmínky.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace