Služby

POTISK A VÝŠIVKA

Branding textilu formou potisku a výšivky jsou ideální volbou pro firmy hledající efektivní způsob propagace své značky, sportovní týmy, školní instituce nebo jednotlivce toužící po originálním a osobitém oblečení.

Nabízíme širokou škálu technologií. S výběrem té správné Vám rádi poradíme. Důležitou roli ve výběru nejvhodnější metody potisku a výšivky hraje například množství produktů, barevnost motivu, cena, kterou chcete investovat a materiálové složení produktů.

 

POTISK TEXTILU

Co potřebujeme vědět pro nacenění potisku:

 • počet kusů, typ zboží, barvu, umístění a velikost loga
 • grafické podklady v křivkách ve formátu .ai .cdr .pdf - COREL, ADOBE ILLUSTRATOR…(v případě, že potisk nemáte graficky upravený, je možné vytvořit grafické zpracování - 350 Kč bez DPH/1 hod. práce),
 • termín dodání.

Co nabízíme:

 • potisky ve vysoké kvalitě,
 • nabízíme potisky formou sítotiskudigitálního potisku (DTG), digitálního transferu (DTF)fólií a další,
 • profesionální přístup a odbornou pomoc,
 • termín zhotovení potisku dohodou
 • individuální balení do sáčků (cena 3–5 Kč bez DPH v závislosti na druhu sáčku).

 

VÝŠIVKA TEXTILU

Cenu výšivky není možné stanovit ani orientačně. Závisí na velikosti, barevnosti, složitosti výšivky, počtu stehů atd.

Co potřebujeme vědět pro nacenění výšivky:

 • počet kusů, druh zboží, materiálové složeníbarvuumístění a velikost loga
 • grafické podklady v křivkách ve formátu .ai .cdr .pdf – COREL, ADOBE ILLUSTRATOR… (v případě, že potisk nemáte graficky upravený, je možné ověřit grafické zpracování - 350 Kč bez DPH/1 hod. práce)
 • termín dodání.

Co nabízíme:

 • výšivky příp. nášivky ve vysoké kvalitě
 • profesionální přístup a odbornou pomoc
 • termín zhotovení výšivky dohodou
 • individuální balení do sáčků (cena 3–5 Kč bez DPH v závislosti na druhu sáčku)
 • přešití štítků dle vlastního designu
 • 3D výšivky
 • nášivky

 

DOPRAVA

Součástí našeho zákaznického servisu je zajištění dopravy na vámi určené místo. Doprava a doručení zásilek je zajištěna společností DPD. Pro využití této dopravy si jednoduše vyberte možnost DPD při provedení objednávky v našem internetovém obchodě.

Služba DPD nabízí také možnost doručení na Pickup výdejní místa.

Dopravu ZDARMA poskytujeme při objednávce zboží v hodnotě nad 5000,- Kč (200 EUR) bez DPH.

Bližší informace naleznete v našich Všeobecné obchodní podmínky.

 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVKY

Pro naše zákazníky nabízíme možnost osobního vyzvednutí objednávky na odběrném místě na adrese Podnásepní 517/1f, 602 00 Brno. Naši kolegové ze skladu jsou Vám k dispozicí každý pracovní den v čase 8:00 – 17:00. Součástí odběrného místa je i nový showroom. Naši zkušení kolegové vám rádi pomohou s jakýmkoli dotazem nebo požadavkem a zajistí, aby vaše návštěva byla co nejpříjemnější.

 

SHOWROOM

Navštivte nás v srdci naší společnosti. V našem nově zrekonstruovaném showroomu najdete kompletní průřez námi nabízeného reklamního textilu, v široké paletě barev a velikostí. Ať už potřebujete trička, mikiny, polokošile nebo vesty, jsme tu, abychom vám pomohli najít to nejlepší řešení pro vaše potřeby. Naše tým odborníků vám poskytne individuální poradenství a pomůže vám vybrat ten správný materiál, střih a potisk, který bude reflektovat charakter a hodnoty vaší značky.

Velký výběr, příjemný a odborný personál, dobrá káva – to vše naleznete v našem showroom na adrese Podnásepní 517/1f, 602 00 Brno, PO – PÁ 8:00 – 17:00.

 

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Naše obchodní oddělení je tu pro vás, aby vám poskytlo veškeré potřebné informace a poradilo vám s výběrem produktů, stejně jako s jakýmikoliv dotazy, které byste mohli mít. Rádi Vám pomůžeme s realizací vaší zakázky od začátku až do konce.

Pokud máte zájem o potisk nebo výšivku, zakázkovou výrobu nebo jakékoliv další nestandardní požadavky, rádi vám poskytneme odborné rady a doporučení, která vám pomohou vybrat nejlepší možnost pro vaše potřeby a přání.

Jsme Vám k dispozici telefonicky na tel. č. +420 543 235 219, písemně na xfer@xfer.cz,  nebo osobně na adrese Podnásepní 517/1f, 602 00 Brno v pracovních dnech od 8:00 do 17:00 hod.

Dovolte nám vám pomoci při výběru toho nejlepšího řešení pro vaši zakázku. Vaše spokojenost je naší prioritou a uděláme maximum pro to, abychom vám poskytli nejlepší služby a produkt, který odpovídá vašim požadavkům.

 

ZÁPŮJČKY

Pro naše zákazníky, s kterými máme uzavřenou Rámcovou smlouvu o spolupráci, jsme připravili speciální službu ZÁPŮJČKY. Díky této službě můžete svým odběratelům odprezentovat námi nabízené zboží bez nutnosti jeho okamžitého zakoupení.

Vyvzorujte si balíček prezentačních výrobků (do max. množství 2ks od druhu, barvy a velikosti), které nejvíce odpovídají požadavkům Vašich zákazníků. Tento balíček Vám poskytneme bezplatně po dobu 1měsíce. Zboží je samozřejmě nutné vrátit v původním obalu a stavu. V případě překročení lhůty pro zapůjčení, Vám bude zboží vyfakturováno.

 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Pro naše velkoobchodní partnery nabízíme nadstandardní službu v podobě zakázkové výroby. Pokud máte specifické požadavky, které vyžadují individuální přístup mimo rámec standardních produktů katalogového typu, jsme tu pro vás s řešením, které splní i ty nejvyšší nároky.

Vaše požadavky řešíme individuálně a důkladně. Na základě volby materiálu, typu úpletu, střihu, barvy nebo barevných kombinací pro vás připravíme cenovou nabídku s termínem dodání, který respektuje vaše časové plány. Před samotnou výrobou vám předložíme prototyp – přesný vzorek objednaného zakázkového výrobku. Teprve po vašem schválení tento prototyp vstoupí do výrobního procesu.

Věříme, že každý detail je důležitý, proto jsme připraveni zajistit, aby váš zakázkový produkt nesl vaši obchodní značku na textilní etiketě, a to buď tkané, nebo potištěné. Vaše značka bude dokonale prezentována a posílena prostřednictvím našich kvalitních výrobků.

Jsme tu pro vás, abychom osobně konzultovali specifika vašich potřeb a udělali maximum pro naplnění vašich představ. Vaše spokojenost je naší prioritou.